גיל קרר

התחיל לרקוד בגיל 14 בלהקות פולקלור בפרדס חנה ובהמשך במגמת המחול של תיכון עמל חדרה.

את דרכו המקצועית התחיל בלהקת המחול הקיבוצית הצעירה שם רקד במשך שנתיים.
בהמשך עבד עם היוצרים רייצ׳ל ארדוס , נמרוד פריד, ניב שיינפלד ואורון לאור, איציק כהן ועירד מצליח. בנוסף השתתף בהפקות של האופרה הישראלית , תאטרון גושן , תאטרון אורנה פורת ובהפקה מיוחדת של האמנית אניסה אשקר.

בשנים 2009 -2011 רקד בלהקת המחול ורטיגו תחת ניהולה האומנותי של נעה ורטהיים שם לקח חלק ביצירות נול, מאנא, רעש לבן, לידת הפניקס וורטיגו והיהלומים.

בדצמבר 2011 הופיע בבכורה עם היצירה'dive' סולו שיצר במשותף עם ענת צדרבאום אשר זכה במקום הראשון בתחרות לעידוד היצירה בפסטיבל מחול שלם 2011, ובמקום השלישי בתחרות הכוראיוגרפיה ILDANCE בשבדיה בשנת 2012.

בדצמבר 2012 העלה בבכורה את היצירה 'חלקים' בפסטיבל מחול שלם 2012 וזכה פרס עידוד היצירה 2012 ע"ש אהוד מנור מטעם א.מ.י.

בקיץ 2014 העלה בבכורה את הדואט "בינינו" בפסטיבל זירת מחול אשר זכה לביקורות משבחות. מאז שנת 2012 יצירותיו של גיל הופיעו בישראל, קרואטיה, שבדיה, צרפת, האיים הקנריים,,סינפגור, מלזיה, איטליה, ספרד, רוסיה, דנמרק ואורוגוואי.

כיום גיל עובד באופן עצמאי כרקדן מורה יוצר ,כרקדן עובד עם להקת ורטיגו ועם היוצרות מאיה ברינר, דנה רוטנברג,רייצ'ל ארדוס וענת ועדיה. כמורה מלמד מחול עכשווי, קונטקט ורפרטואר של להקת המחול ורטיגו ברחבי העולם והארץ ובמקביל ממשיך לפתח ולהופיע עם יצרותיו שלו.