סדנת ארבע אחיות

מפגש המזמין את המשתתפות ליום של עבודת גוף, לב, אדמה ורוח, דרך השפה האישית והמקצועית של כל אחת מהאחיות.
מבט על הגוף כמיכל וכמראה, על הלב כחומר גלם, על אדמה כזכרון, ועל יחסים ומרחב.

סיפור על אמא מיוחדת במינה, על משפחה שגדלה להיות שבט קטן. על מגבלה שהופכת כלי, והופכת יצירה, והופכת הישג. על נקודות דמיון ועל קצוות והפכים. על אחווה ועל מקום אישי. על פרויקט חיים, שהוא מסע משותף של חזון ומעשה. ארבע האחיות לבית משפחת ורטהיים, מרב, נעה, טלי ורנה, אספו באמצע הדרך את חייהן וחיי משפחותיהן אל מקום אחד: ורטיגו – כפר אמנות אקולוגי בקיבוץ נתיב הל"ה שבעמק האלה. מאז, הן מגדירות מחדש מקום אישי בתוך סמיכות ומנסחות גבולות בתוך חלומות שאין להם גבול.

בתכנית:

נעה ורטהיים:

כוריאוגרפית ומנהלת אמנותית של להקת המחול 'ורטיגו'. הסדנה בשפת הגוף הייחודית, שיצרה נעה במהלך שנות עבודתה ב'ורטיגו', תעסוק בגבולותיו ומגבלותיו של הגוף כמנוע לביטוי וליצירה.

טלי ורטהיים-אגרניוניק:

מנחה קונטקט אימפרוביזציה. משלבת בעבודתה אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. התנסות בשפת הקונטקט, המזמינה למפגש חוויתי ובלתי שיפוטי של הדדיות, אמון ומגע.

מרב גולדנברג:

מטפלת ומורה באמנות הריפוי אמיה, פרחי באך, וורטקס הילינג ומנחה רוחנית. מדיטציה מודרכת שתעסוק בזיהוי, דיוק והרחבה של הכלי הפנימי לאהבה, הקשבה, ונוכחות מכילה.

רנה ורטהיים-קורן:

עוזרת כוריאוגרפית, רקדנית ומורה בלהקת המחול ורטיגו, חוקרת את הגוף כמפה של הנפש.  שיעור בזיהוי הרגלים שבגוף, המהווים מראה לתבניות הפרטיות שלנו. הסכמה לפינוי מקום להתחדשות.

סדנת בנייה באדמה מבית היוצר של הכפר האקולוגי.

 

 

  • נא להצטייד בבגדים נוחים ובבגדי עבודה.

לבירורים: 02-9900235 | [email protected]